7 книг, що надихнуть робити добро

7 книг, що надихнуть робити добро - rdd.media 2023

Як хочеться іноді відчути силу добра та знову повірити в добрі наміри людства. Книги, що вчать добру, які ми радимо брати до рук у такі моменти далі в нашій книжковій добірці.

Книги про добро репрезентує неймовірно затишна і зворушлива історія від сучасного шведського письменника Фредеріка Бакмана «Чоловік на ім’я Уве», що розповідає про одинокого стариганя, який не може знайти причини залишатися на цьому світі. Однак по сусідству оселяється дивакувата сімейка, яка тільки те й робить, що відволікає Уве від щоденної зажури та розбурхує в серці старого бажання жити.

Бестселер Регіни Бретт «Бог ніколи не моргає» — це книжка, що вселяє віру в добро і надію на краще життя. 50 невеличких історій про диво від авторки, яка мала важкий досвід боротьби з раком, мотивують рухатися далі та допомагати людям навколо.

Книжка «Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія» від Марка Віктора Гансена, Джека Кенфілда та Емі Ньюмарк уміщує історії, які по-справжньому зігрівають душу і надихають творити добро. «Курячий бульйон» — це не просто оповіді про затишок та тепло, а радше збірка мотиваційних історій, які доводять, що у світі трапляються дива, а кожен із нас заслуговує на щастя.

Чарівна казка-притча «Шлях до Радозем’я» від литовської авторки Ембер Свен оповідає про особливу дружбу старого нещасного клоуна і дивовижної ляльки Тари, в якої б’ється маленьке серденько. Повчальна, неймовірно затишна та трохи меланхолійна книжка зачіпає найглибші струни душі й говорить про важливі людські цінності. Неймовірні ілюстрації занурюють в історію з головою і підтверджують, що добро – поруч і завжди знайдеться той, хто тобі допоможе.

Твір про добрі справи для дітей — це неодмінно славнозвісна «Поліанна» Елеонор Портер. Маленька дівчинка, попри усі життєві перипетії, не втрачає віри в радість і шукає навіть у найнеприємніших ситуаціях щось хороше. Кожному дорослому варто повчитися в Поліанни мудрості та терпіння.

Книги про добрі вчинки для дітей фантастично прекрасні. «Нескінченна історія» Міхаель Енде — це одна з найдобріших та найказковіших таких історій! До рук звичайного хлопчика Бастіана потрапляє особлива книжка, в якій існує свій фантастичний світ — країна Фантазія. Але — о, лихо! – цей світ у страшній небезпеці: страшне Ніщо от-от поглине Фантазію, а Дівчинка Королева захворіла на невідому недугу. Бастіан вирушає в чудесну мандрівку, а серця читачів сповнюють добро і бажання допомагати.

Книжка «Таємничий пасьянс» Юстейна Ґордера розповідає про незвичайну мандрівку 12-річного Ганса Томаса та його батька в пошуках матері, яка колись покинула сім’ю. У цій подорожі Ганс Томас знаходить незвичайну булочну книжку, а також стає свідком виняткової історії, яка стосується самого Ганса. Ця дуже тепла, добра та чуйна книжка не раз викличе усмішку на обличчі в читача і змусить повірити в добро та щастя!

Дитячі прозові книги купити можна в нашому інтернет-магазині: вони якнайкраще розвіють нудьгу.