Безтурботна старість в приватному пансіонаті для літніх людей «Оберіг»

Безтурботна старість в приватному пансіонаті для літніх людей «Оберіг» - rdd.media 2023

Приватний пансіонат для похилих в Харкові «Оберіг» – це місце, де люди похилого віку отримують турботу, комфорт, необхідну допомогу і психологічну підтримку. В даному закладі створені оптимальні умови для проживання стариків різного віку і стану здоров’я. До кожного постояльця фахівці шукають індивідуальний підхід і знають, як зробити старість безтурботним і приємним періодом життя.

Умови проживання

Комфорт має велике значення для забезпечення належної якості життя літніх людей. Особливо цей аспект важливий, якщо мова йде про інваліда, лежачого хворого. Створити для таких пацієнтів оптимальні умови вдома – нереальне завдання. У пансіонаті ж для них обладнані спеціальні кімнати з медичними меблями та технікою, надаються кошти для пересування (інвалідні крісла, ходунки).

Люди похилого віку, здатні обслуговувати себе самостійно, живуть в затишних номерах з домашньою обстановкою. Забезпечити комфорт і підвищити якість життя людей похилого віку допомагає наявність паркової зони для прогулянок на свіжому повітрі, спортзалу, басейну для плавання і занять водною гімнастикою.

Правильне харчування

Збалансоване харчування важливе для здоров’я і нормальної життєдіяльності людини похилого віку. Відомо, що старечий організм має специфічні потреби, тому раціон пенсіонера відрізняється від їжі, підходящої для молодих людей. У пансіонаті меню для літніх людей розробляється професійним лікарем-дієтологом з урахуванням лікарських рекомендацій.

При цьому співробітники установи піклуються про те, щоб раціон постояльців був також смачним, різноманітним. Якщо людині потрібна особлива дієта, то для нього складається індивідуальне меню.

Смотрите также:  Как правильно подобрать батист для пошива постельного белья?

Спілкування і соціалізація

Якщо старий змушений постійно перебувати в квартирі, а коло його спілкування обмежується родичами і можливо доглядальницею, про соціалізацію не може йти й мови. А саме спілкування, можливість обміну досвідом, нові знайомства та враження необхідні літнім людям для підтримки психічного здоров’я, продовження активного довголіття. Тому найцінніше, що дає пенсіонерам приватний пансіонат для похилих «Оберіг» https://domprestarelyh.kharkov.ua/ – це спілкування, можливість вести повноцінне життя, відчувати себе нормальним членом суспільства.

Варіанти проведення дозвілля дуже різноманітні: рукоділля, читання, дружні чаювання, спортивні тренування, настільні ігри, екскурсії, тематичні вечори та культурні програми. З постояльцями займаються аніматори, що дозволяє поліпшити їх фізичне і психічне здоров’я.

Крім того, людям похилого віку надається і психологічна допомога, спрямована на подолання депресивних станів, нервових і психічних розладів. В результаті люди похилого віку знову знаходять інтерес до життя. Якщо ви хочете дізнатися, як потрапити в будинок для людей похилого віку «Оберіг», досить просто зателефонувати в місцеве відділення пансіонату і задати співробітникам всі запитання.