Електромеханічні швейні машини.

Електромеханічні швейні машини. - rdd.media 2023

Електромеханічні швейні машини є найбільш доступною категорією швейних агрегатів. Їх управління відбувається вручну, за допомогою механічного перемикача, який розміщений на фронтальній частині пристрою. Таке обладнання має ряд переваг, серед яких виділяється простота у використанні, хороші експлуатаційні хаарктерістікі, що дозволяє використовувати їх для щоденного застосування.

Такий вигляд пристрою відмінно підходить для побутових цілей, а також для виконання невеликих завдань в домашніх умови. Це прекрасне рішення для швачок з обмеженим бюджетом для покупки техніки. Такі пристрої виготовляють, з огляду на максимальну зручність для швачки, тобто вони вміють все найголовніше, а простота в експлуатації доступна навіть новачкам.

Електромеханічна швейна машина відрізняється від всіх інших тим, що механіка (шестерінки різних форм і розмірів, важелі, колеса, копіри) відповідає за переміщення голки і транспорт тканини. Натяг нитки і настройки шва відбувається самостійно. Але якщо порівняти з комп’ютерною машиною, то в електромеханічному обладнанні набір декоративних рядків мінімальний, а різноманітність робочих швейних рядків стандартна. Цей пристрій може виконувати тільки легкі рядки. Перш ніж купити такий тип товару, обов’язково зверніть Вашу увагу на матеріали, з яких він виготовляється. Так, матеріал низької якості в майбутньому може негативно відбитися на роботі Вашої машинки. Середня маса пристрою варіює від 5 кг до 8 кг.

Електромеханічні швейні машини. - rdd.media 2023

Прокручуючи колесо, Ви вибираєте вид строчки і необхідні регулювання (натяг верхньої нитки і довжину стібка). Машинки електромеханічного класу призначені для домашніх швейних робіт: ремонту одягу, підгонки її по фігурі. Пропонуємо вибирати варіанти з горизонтальним човником, так як якість прямої строчки в такій машині краще, а працюють вони тихіше.

Смотрите также:  Где заказать памятник в Одессе?

Електромеханіческій вид швейної техніки (переглянути модельний ряд) не рекомендують застосовувати для промислових цілей.

Переваги:

  • Бездоганна якість продукції;
  • Ефективність;
  • Економічність;
  • Надійність.

Функції:

  • Наявність варіантів для обробки крайових зрізів матерії;
  • еластичні види трикотажних швів;
  • штопання;
  • присутність потайного шва для відстрочки країв вироби.

Ми пропонуємо широкий асортимент даних пристроїв за прийнятною ціною і гарантуємо відмінну якість всіх представлених моделей. Перш ніж вибрати той мул інше обладнання, варто уважно ознайомитися з інструкцією та відповідним функціоналом. Не зайвим буде і консультація з фахівцем.

Швейні машинки від інтернет-магазину Велес-Шоп. Ціни від виробників!