Криптобіржі з демо-рахунком: популярні варіанти

Криптобіржі з демо-рахунком: популярні варіанти - rdd.media 2023

Новачки, яких цікавлять токени, часто відмовляються від перших угод, оскільки бояться ризикувати фінансами або помилитися при створенні ордерів. У такому разі криптобіржа з ​​демо-рахунком – оптимальне рішення для торгівлі. Виконання операцій за рахунок несправжніх монет допомагає користувачам знайомитися з фінансовими інструментами, можливостями платформи. Трейдер може просто протестувати свої стратегії та при цьому виключити ризики.

Де відкрити демо-рахунок: криптобіржа для практики

Подібна опція пропонується на багатьох майданчиках. Щоб вибрати відповідне рішення, орієнтуйтеся на особисті уподобання. Нижче наведено список найпопулярніших серед користувачів ресурсів.

WhiteBIT

На криптобіржі з демо-рахунком активувати функцію можна за кілька хвилин. Після завершення реєстрації або авторизації необхідно перейти на сторінку «Коди». Зліва в меню потрібно вибрати «Отримати Demo Token». Зареєстрованим користувачам видається по 1000 DUSDT та 0,5 DBTC. Визначившись із монетою, просто знадобиться скопіювати її код. Далі активуйте код відповідною кнопкою в меню та вставте його в поле у ​​новій вкладці.

Завершивши процедуру, вам стане доступним весь набір інструментів у тестовому режимі. Майданчик пропонує як звичайні типи ордерів, так і унікальні. Демонстраційний рахунок дозволить ознайомитись з усіма ними.

Binance

Біржа криптовалют із демо-рахунком для торгівлі ф’ючерсами представлена ​​на Binance Futures. Щоб перейти до його використання, створіть окремий обліковий запис. При цьому допускається вводити ту ж пошту, до якої прив’язаний основний обліковий запис Binance. Натисніть Увійти та введіть облікові дані. Після авторизації вам нарахують 100 тисяч віртуальних USDT. Цього достатньо, щоби протестувати свої теоретичні навички на практиці.

Смотрите также:  Зачем нужна термозащита для волос?

Nominex

Крипто біржі з демо-рахунком не дають втратити реальні гроші, але також із ними ви і не заробите кошти. Функціонал від Nominex активує у вас дух суперництва. Усі можливості відкриваються лише після реєстрації. Ви навчитеся користуватися платформою та візьмете участь у щоденних турнірах, де змагання відбуваються з реальними трейдерами.

Переваги для досвідчених гравців

Демо-рахунок можна використовувати для огляду та вивчення нових стратегій. Це особливо актуально при переході з криптовалюти в криптовалютні деривативи – непростий актив, який показує стабільне зростання. Це дасть потрібний час для освоєння. При виборі нового майданчика рекомендується орієнтуватися на рейтинги. Перевагу отримують ресурси з демо-рахунком.