Реабілітація наркозалежних та алкозалежних пацієнтів в Львові в «Українському Центрі Лікування Залежності»

Реабілітація наркозалежних та алкозалежних пацієнтів в Львові в «Українському Центрі Лікування Залежності» - rdd.media 2023

Комплексну реабілітацію при наркоманії, ефективне лікування алкоголізму у Львові можна пройти, звернувшись в місцеве відділення наркологічного центру «Український Центр Лікування Залежності». Співпрацюючи з професіоналами, ви отримуєте анонімність, індивідуальний підхід та гарантію досягнення позитивних результатів.

Про роботу центру

Центр протягом багатьох років займається лікуванням патологічних залежностей, спеціалізуючись на боротьбі з наркоманією і алкоголізмом. Співробітники установи допомогли величезній кількості людей відмовитися від штучних допінгів, повернутися до повноцінного, тверезого життя.

Основною перевагою наркоцентру є комплексний підхід до лікування, що поєднує в собі медикаментозні і психотерапевтичні методи. Така програма дозволяє поетапно подолати як хімічну, так і психологічну залежність.

Наступний важливий момент — це відсутність постановки на облік. Гарантія конфіденційності дозволяє пацієнтам зберегти репутацію, уникнути громадського осуду, а після завершення лікування не мати проблем з вибором професії, влаштуванням на роботу, отриманням водійських прав.

Оскільки реабілітація проходить в стаціонарі, важливо відзначити умови проживання реабілітантів. Сам центр скоріше схожий на затишний пансіонат, ніж на лікувальний заклад. Комфортні номери, спортзал, парк для прогулянок — все це надається реабілітантам. Дбають співробітники і про правильне харчування, організації цікавого, розвиваючого дозвілля для своїх підопічних.

До пацієнтів тут ставляться виключно шанобливо, уважно, доброзичливо. Після виписки кожен колишній залежний отримує терапевтичний супровід, реальну допомогу в питаннях, пов’язаних з отриманням освіти, працевлаштуванням.

Смотрите также:  Что такое клитор у женщин

Головна ж перевага центру полягає в тому, його фахівці ставлять своїм завданням не тільки подолання згубної залежності, але і підвищення якості життя реабілітантів, успішне повернення їх в сім’ю і соціум.

Послуги центру

Полтавське відділення центру надає своїм пацієнтам такі послуги:

  1. Стаціонарне лікування наркоманії.
  2. Лікування алкоголізму в наркологічному центрі «Український Центр Лікування Залежності».
  3. Можливість виклику лікаря-нарколога додому.
  4. Попередня діагностика.
  5. Розробка індивідуальної програми реабілітації.
  6. Примусове лікування алкоголізму і наркоманії (метод інтервенції, проведення з залежною людиною мотивуючих бесід).
  7. Лікування супутніх захворювань, наслідків та ускладнень патологічних залежностей.
  8. Надання психологічної допомоги родичам і ближнього оточення залежних пацієнтів.
  9. Надання індивідуальних консультацій від висококваліфікованих фахівців.

Якщо у вас залишилися питання або ж ви хочете скористатися однією з послуг, пропонованих центром, досить зробити один дзвінок. Реабілітаційна клініка працює в режимі 24/7, без перерв і вихідних днів.