Серія Таймлесс Cапфірова книга українською мовою

Серія Таймлесс Cапфірова книга українською мовою - rdd.media 2023

Можливо, ви колись замислювалися над тим, якими вирішальними стають для нашої долі події, що відбувались у минулому. Як саме ті чи інші обставини вплинули на нас теперішніх. Поруч були люди, за допомогою яких віднайшлися правильні рішення, або ж ви просто помічали, що дехто заважає торувати свій шлях. Те ж відбувається і в житті вже відомих українським книголюбам героїв книги «Таймлесс 2 Сапфірова книга» німецької авторки Керстін Ґір. Нові пригоди чекають на читачів, прихильникам фентезі доведеться частково стати детективами, щоб:

 • розібратися у всіх переплетіннях долі;
 • зібрати часточки інформації, яка відкривається у різних часових просторах, та зрозуміти, до чого приводять дрібні підказки;
 • розкрити таємниці минулого й відстежити правильність дій у майбутньому.

Видавництво «Школа» пропонує поринути у світ чарів та мандрівок разом із сучасною та захопливою історією «Таймлесс».

Вічне питання довіри

Завдяки співпраці Видавничого дому «Школа» та авторки Керстін Ґір Україна має змогу насолоджуватись читанням популярного молодіжного фентезі «Таймлесс». Ця історія напевне захопить увагукожного, адже твір насичений великою кількістю:

 • заплутаних пригод;
 • загадок;
 • таємничих історій;
 • різних рівнів соціальних відносин.

Пропонуємо познайомитися з продовженням трилогії Керстін Ґір Таймлесс Сапфірова книга українською мовою. Попередня частина занурила читачів у світ часових пригод. Вже з перших сторінок стає зрозуміло, що наміри таємної Ложі хранителей мають своє підводне каміння. У другій книзі буде ще більше подорожей у минуле. Тепер Гвендолін і Гідеон стали ближчими один до одного, але це додало проблем та сформувало почуття недовіри до дій один одного. Кожна зустріч із засновником Ложі, графом Сен-Жерменом, змушує головних героїв сумніватися в його добрих намірах. Дедалі частіше Гвендолін зустрічається зі своїми родичами в минулому — Полом і Люсі, а також з леді Тілні. Особливої ціни додають візити до дідуся Гвендолін, який допомагає головній героїні розкрити таємницю пророцтва і знайти хронограф. На шляху важких випробувань долі, «Рубін» знайде чудового помічника та вірного друга — невидимого демона-горгулью Ксемеріуса.

Серія Таймлесс Cапфірова книга українською мовою - rdd.media 2023

Завершення історії в Таймлесс 2 сапфірова книга

Видання серії Timeless Сапфірова книга купити варто всім, хто полюбляє історії про мандрівки в часі та знайомий із першою частиною трилогії «Таймлесс» Керстін Ґір. Беззаперечно, історія шістнадцятирічної Гвендолін закарбується у серці, адже книги сповнені історій кохання, пошуку себе та власного місця у світі, істин, що приховуються в минулому тощо.

Смотрите также:  Как правильно сделать канализацию: советы профессионалов

Ті, хто в першій частині трилогії «Таймлесс» познайомився з головними дійовими особами, таємничими історіями представників Ложі та двох сімей (Шефердів і де Віллерзів), відтепер має змогу зазирнути за завісу таємничості, щоб відшукати відповіді на таємниці, встановити причиново-наслідкові зв’язки та осягнути хронологію подій.

У другій частині трилогії «Таймлесс» «Сапфірова книга» заплутана історія родини Шефердів розтаємничить деякі секрети:

 • Гвендолін дізнається правду про своїх батьків,
 • Познайомиться з дідусем,
 • Знайде однодумців тощо.

Українська мова перекладу, виконана Ігорем Андрущенком, чудово передає атмосферу авторського тексту і налаштовує на читання. Подорожуйте крізь століття разом і знайомтеся з чудовими текстами вітчизняних та закордонних авторів.

Фінальна частина «Таймлесс»

Видавництво Школа пропонує книголюбам також і третю книгу трилогії «Таймлесс. Смарагдова книга» за посиланням https://schoolbook.com.ua/books/sapfirova-kniga/. Саме вона буде вирішальною. На читачів чекатиме несподіваний фінал та відповіді на питання:

 1. Як люди можуть змінюватися на краще;
 2. Важливість підтримки сім’ї та друзів у вирішенні скрутних ситуацій;
 3. Несподівані відкриття стосовно сімейних секретів.

Спойлер: у цій частині відбудеться головна битва між Гвендолін та Графом Сен-Жерменом.

Остання книга «Таймлесс. Смарагдова книга» довершить враження та допоможе зібрати докупи усі частинки в єдину карту особливого життєвого призначення Гвендолін. Нарешті ціна, яку необхідно було сплатити Круку згідно з пророцтвом, сплачена, істинний дар Рубіна розкривається. Одвічні суперечки між сестрами зникнуть, натомість виникне взаєморозуміння й самовіддана допомога, що покаже читачеві нові межі людської сутності. Тепер усе залежатиме від старанності Гвендолін під час опанування нового.

Смотрите также:  Прибыльные слоты в игровом клубе МоноСлот

Не зволікайте та купуйте другу й третю частини трилогії «Таймлесс» від видавничого дому «Школа» у торговельних представників у своєму місті або на офіційному сайті.