Subaru Forester e-Boxer: бездоганний гібрид

forester e boxer high

Прем’єра нового Subaru Forester відбулася в США весною 2018 року. Тоді автомобіль відзначився новою модульною платформою SGP, став більш габаритним та просторим, отримав нову електроніку та модернізований силовий агрегат. Але американцям показали тільки найбільш актуальну для них версію – з атмосферним двигуном в 2,5 л/185 к.с. А ось гібридний варіант Subaru Forester японці тоді вирішили залишити для свого місцевого ринку, назвавши його як e-Boxer. В цьому ж році авто було представлено і в Європі.

Що сьогодні відомо про обновлений Subaru Forester e-Boxer?

Приставка «е» компетентно повідомляє про те, що знаменитий позашляховик отримав електрифіковану версію, і відтепер він використовує електродвигун і літій-іонний акумулятор, котрі працюють в парі з класичним бензиновим двигуном Subaru. Що стосується двигуна Boxer, то він представляє собою 2-літровий агрегат, в той час як відносно невелика батарея, розміщена понизу багажного відділення, забезпечує біля 2 км виключно електричного діапазону на швидкості до 40 км/год. Загальна потужність гібридної установки становить 164 к.с. та 193 Нм крутного моменту.

Зовнішні зміни є незначними, але виробник стверджує, що новий Forester є третім автомобілем, побудованим на глобальній платформі. Окрім того, що відбулося спрощення виробництва, можна говорити і про те, що відтепер міцність кузову нового Subaru збільшується на 40% щодо попередника, а також, з’являються додаткові 30 мм простору для ніг задніх пасажирів.

Смотрите также:  Как выбрать идеальную пару женских сапог

Але це – Subaru, і тому ясно, що на бездоріжжі він проявить себе бездоганно. Адже для цього в його арсеналі присутня фірмова система симетричного повного приводу а також диск X-Mode, який гарантовано забезпечить режими SNOW / DIRT та DEEP SNOW / MUD.

Також, Forester e-Boxer оснащений такими новими технологіями, як система EyeSight, яка використовує дві камери, що сканують дорогу на 110 м вперед на рахунок прихованої небезпеки, адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування, система попереджень про повороти та відхилення від смуги руху, система допомоги при утриманні смуги руху.

Але, мабуть, найбільш цікавою стане система моніторингу водіїв, камера якої навчена розпізнавати та розуміти вираз обличчя водія для визначення того, наскільки він є уважним під час керування, і куди саме спрямований його погляд. Дана система розрізняє до п’яти різних водіїв і автоматично та самостійно змінює такі параметри, як положення сидіння, кут дзеркала, зміст екрану дисплея та налаштування кондиціонера в залежності від того, хто саме знаходиться за кермом.

Погодьтесь, не автомобіль – а мрія кожного водія. Наскільки вона досяжна? По цінах тільки відомо, що у Великобританії новий Subaru Forester e-Boxer буде вартувати від 33 995 фунтів стерлінгів, тобто, близько 43880 доларів США.

Subaru Forester – оренда авто в Києві

Потрібен комфортний та надійний автомобіль? Subaru Forester – ідеальний варіант для дальньої дороги, який з легкістю подолає всі можливі перепони на своєму шляху.

Смотрите также:  Что такое Полипы. Их Виды.

Компанія РентДрайв пропонує оренду четвертого покоління Subaru Forester (2014 р.). Відмінні ходові характеристики, бездоганна всепрохідність, комфортний салон та спортивний дизайн – ось він, справжній японський позашляховик.