ТОП 5 причин інвестувати у криптовалюту

ТОП 5 причин інвестувати у криптовалюту - rdd.media 2023

Останні кілька років пріоритети інвесторів усього світу значно змістилися у бік цифрових валют. Звичайно, вкладення коштів у дорогоцінні метали, нерухомість і цінні папери так само актуальні, проте на ринку з’явився гравець, з яким доводиться рахуватися всім. І якщо раніше високий попит мав виключно біткоїн, то сьогодні курс ефіру, догкоїну та інших криптовалют говорить про те, що технологія блокчейн увійшла до нашого життя всерйоз і надовго. У цій статті ми розповімо про переваги цифрових валют, а також причини для інвестицій у токени.

Чому варто вкластися в криптовалюту?

На нашу думку, зараз ідеальний час для того, щоби купити ефір чи інші токени. На це є безліч причин, серед яких можна виділити п’ять основних:

  1. Ефір вже не є «темною конячкою», оскільки показує стабільність протягом кількох років.
  2. Криптовалюта увійшла до реального світу, оскільки котирується на рівні з фіатними грошима.
  3. Технологія блокчейн не регулюється жодною з країн чи компаній, тому ви не втратите своїх заощаджень, як було з капіталом більшості вкладників під час економічних криз.
  4. Цифрові валюти знаходяться на ранньому етапі розвитку, що дозволяє говорити про широкі можливості щодо отримання профіту в майбутньому.
  5. На відміну від інвестицій у нерухомість, ваші цифрові активи «працюватимуть» набагато швидше, приносячи більший прибуток.

Технологія блокчейн постійно вдосконалюється. Власники криптовалюти отримують все більші можливості, включаючи оплату товарів та послуг цифровими грошима без необхідності їх переведення у фіатні кошти. Виходить, що єдину незручність, на яку напирали скептики крипти, було усунуто.

Використання криптовалюти у реальному світі

Ще однією причиною вкладення фіатних коштів у цифрові гроші варто назвати міжнародне визнання крипти. Український уряд поряд зі світовими державами офіційно дозволив використання криптовалюти. Це дало поштовх до впровадження токенів у реальне життя. Сьогодні за біткоїни та інші монети ви зможете:

  • купити взуття, одяг та аксесуари;
  • сплатити за книги та іншу літературу;
  • забронювати квитки на транспорт та проживання в готелі;
  • оплатити передплату на стримінги та відеосервіси;
  • придбати комп’ютерний софт.

Щодня до технології блокчейн підключається все більше світових компаній, серед яких вже такі гіганти, як Microsoft та Amazon. Український бізнес також не стоїть осторонь. Ви можете оплатити криптовалютою товари та послуги у багатьох мережах.

Варто зазначити, що оплата цифровими засобами стала набагато зручнішою. Наприклад, найбільша криптовалютна біржа Binance запровадила власну платіжну систему Binance Pay, яка працює зі смартфоном. Вам потрібно просто піднести телефон до термінала, і оплата буде здійснена. Транзакції цифрових монет здійснюються не тільки безпечніше, а й швидше, ніж переказ фіатних грошей. Як бачите, криптовалюта все більше входить у наше життя. Саме тому зараз ідеальний момент для інвестицій у неї, поки курс навіть невідомих зараз токенів не підскочив до неба.