Топові бюджетні смартфони Umidigi

Топові бюджетні смартфони Umidigi - rdd.media 2023

Широко відома китайська компанія Umidigi заслужила славу завдяки високій якості, технологічності та доступності своєї продукції. За десятиліття розвитку смартфонів та мобільних технологій смартфони компанії Apple стали зразком якості та прикладом для наслідування для багатьох виробників. Але Umidigi вирішили піти іншим шляхом: надихаючись історією Xiaomi, розробили свій шлях до успіху – робити недорогі, але якісні смартфони впроваджуючи передові технології. На даний момент у модельній лінійці Umidigi є смартфони на будь-який смак: ударостійкі, потужні, камерофони та смартфони з цікавим дизайном.

Переваги та особливості смартфонів UMIDIGI:

Красивий дизайн, якісна збірка. Всі смартфони UMIDIGI виглядають і відчуваються в руці чудово. Все завдяки високоякісним матеріалам, збірці та гарному та продуманому дизайну пристроїв.

Якісні та великі дисплеї. Завдяки якісним IPS дисплеям з високими показниками кольору, яскравості та контрастності повсякденне використання, перегляд контенту, ігри на UMIDIGI буде суцільним задоволенням.

Продуктивні процесори. Смартфони оснащуються продуктивними процесорами MediaTek Helio або Unisoc, що дозволяє отримувати чудовий досвід використання навіть від найбюджетніших моделей.

Хороші камери. Незважаючи на невисоку ціну смартфонів, фотографують вони на високому рівні, навіть бюджетні моделі здивують якістю картинки та запису відео, це стосується й ударостійки смартфонів.

Можливість знімати під водою. А також активувати підводну зйомку без розблокування смартфона за допомогою кнопки, що настроюється. Якість при цьому так само залишається на високому рівні.

Високі показники автономності. UMIDIGI постачають усі свої смартфони ємними акумуляторами починається з 5000 mAh, а це означає, що ви забудете, що у вас може сісти телефон.

Android 11. Передова операційна система Android 11 забезпечує ефективність при виконанні ваших завдань.

Великий обсяг внутрішньої та оперативної пам’яті. Смартфони мають не тільки великий обсяг високоякісної пам’яті, з великою пропускною здатністю за невеликі гроші, але й можливістю розширення за допомогою micro-SD карти до 256 Гб. >

Велика кількість датчиків. Смартфони UMIDIGI на борту можуть мати точний висотометр, барометр, компас, високоточний інфрачервоний термометр і таке інше.

Наявність швидкого заряджання. Заряд батареї поповниться лише 20 хвилин до 70%;

Наявність підсилювачів сигналу та точності позиціонування. Передові технології, впроваджені в смартфони UMIDIGI, дозволять вам забути про поганий сигнал мережі або не точне визначення розташування. Точність JPS у місті досягає 1 метра.

Бічні клавіші, що налаштовуються. Одна з крутих особливостей смартфонів UMIDIGI, є наявність двох бокових клавіш, що налаштовуються. За промовчанням кнопки запускають функцію рації (Push-to-talk) або режим підводної зйомки.

Висока продуктивність доступних смартфонів

Часто бюджетні телефони нерідко мають низьку продуктивність, і часом не можуть впоратися навіть з відтворенням власного інтерфейсу та запуском простих програм. Смартфон Umidigi у цьому плані порадує свого власника, адже китайська компанія встановлює у свої пристрої потужні процесори та добре працює над оптимізацією.

Підсумок: UMIDIGI – це передові технології за доступною ціною. Китайський бренд не наголошує на певному класі смартфонів, кожен зможе знайти пристрій на будь-який запит, смак і гаманець.

Де купити смартфон UMIDIGI в Одесі?

Купити смартфон UMIDIGI можна на інтернет-магазині SKAY.UA. Ми маємо великий асортимент актуальних моделей усіх лінійок смартфонів компанії. У нас найкращі ціни, знижки постійним клієнтам та компетентні консультанти, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.