«Український Центр Лікування Залежності» – кращий наркологічний центр у Львові

«Український Центр Лікування Залежності» - кращий наркологічний центр у Львові - rdd.media 2023

Куди звернутися, щоб пройти лікування алкоголізму в Львові? Що робити, якщо близька людина постійно впадає в запої і страждає хронічним пияцтвом? Комплексне, ефективне лікування патологічних залежностей у Львоі пропонують пройти співробітники наркологічного центру «Українського Центру Лікування Залежності». Фахівці знають, як не просто допомогти пацієнтові перемогти хворобу, а й докорінно змінити його життя в кращу сторону.

Основні принципи роботи центру

Результативне лікування наркоманії і алкоголізму вимагає дотримання певних принципів, якими керуються у своїй роботі фахівці центру:

  1. Анонімність — це гарантія захисту пацієнта і його близьких від громадського осуду, проблем з подальшою соціальною адаптацією. При відсутності постановки на облік залежні люди легше погоджуються на лікування, а після його завершення щасливо повертаються до нормального життя, без складнощів з соціалізацією, вибором професії, влаштуванням на роботу.
  2. Комплексний підхід — при боротьбі з патологічними залежностями важливо поєднувати медикаментозні методи з психотерапевтичними. Пацієнти центру спочатку проходять детоксикацію, а потім психологічну реабілітацію за програмою «12 кроків». Таким чином, відновлюється фізичне і психічне здоров’я реабілітантів, долається як хімічна, так і психологічна залежність від психоактивних речовин на будь-якій стадії хвороби.
  3. Робота з мотиваціями — дуже важливо, щоб сам пацієнт усвідомив факт наявності залежності і захотів від неї позбутися. Для цього фахівці застосовують метод інтервенції, методику мотиваційного посилення.
  4. Госпіталізація — одним з ключових принципів успішного лікування наркоманії і алкоголізму є перебування в умовах закритого стаціонару. Таким чином, пацієнт занурюється в здорове терапевтичне співтовариство, позбавляється від негативного впливу звичного оточення. Також госпіталізація виключає ймовірність вживання штучних допінгів в процесі реабілітаційного курсу.
  5. Допомога родичам — психологічна реабілітація потрібна не тільки наркоманам і алкоголікам, але і їх близьким. Тим більше що від сімейних відносин багато в чому залежать успішність лікування і тривалість ремісії. Тому фахівці наркоцентру проводять активну роботу з родичами реабілітантів, включають в програму сеанси сімейної психотерапії, надають індивідуальні консультації.
Смотрите также:  Сергій Токарєв розповів на Web Summit, як має працювати український бізнес під час війни

Дуже важливе значення має і ставлення до реабілітанів. У центрі для залежних людей створені максимально комфортні умови життя. А лікарі і персонал до кожного реабілітанта ставляться з повагою і доброзичливо.

Як отримати допомогу?

Для того щоб пройти лікування алкоголізму в наркологічному центрі «Український Центр Лікування Залежності» або програму реабілітації при наркотичній залежності, досить просто зателефонувати в полтавське відділення даної спеціалізованої установи або ж заповнити форму зворотного зв’язку на офіційному сайті.