Як допомогти наркозалежній людині?

Як допомогти наркозалежній людині? - rdd.media 2023

Зіткнувшись з такою проблемою, як наркоманія в родині, більшість людей не знають, що їм робити, куди звертатися і як допомогти близькій людині. Найкращим рішенням стане звернення до професіоналів полтавського центру реабілітації «Семь дорог», які допомогли сотням пацієнтів позбутися від патологічної залежності та почати життя з чистого аркуша.

Чому наркомани відмовляються від допомоги?

У більшості випадків залежна людина знаходиться в стадії заперечення. Наркоман дійсно вважає себе здоровим і переконаний, що при бажанні може сам припинити вживання штучних допінгів. Певний вплив надає і оточення. Коло спілкування наркозалежних складається з таких же співзалежних, і в даній соціальній групі вживання наркотиків вважається нормою.

Тиск з боку родичів лише дратує пацієнта, викликає в ньому почуття протесту та агресію. Навіть усвідомлюючи хворобу, наркомани можуть відмовлятися від допомоги. Перш за все, вони побоюються того, що звернення до фахівців призведе до суспільного розголосу їх проблеми, осуду з боку оточуючих.

Лякає людину і необхідність утримуватися від вживання наркотиків, оскільки стан ломки супроводжується сильними фізичними та душевними стражданнями. У подібній ситуації членам сім’ї слід звернутися до досвідчених фахівців, які підкажуть, як поводитися з наркозалежним пацієнтом, нададуть індивідуальну консультацію і нададуть необхідну допомогу.

Як переконати наркомана лікуватися?

Примусове лікування наркоманії – одна з найбільш популярних послуг приватних спеціалізованих центрів. Важливо відзначити, що мова йде не про фізичне або ж моральне насильство. Приїхавши до пацієнта додому, лікарі проводять з ним мотивуючі бесіди, застосовуючи метод інтервенції. Професіоналам вдається знайти правильний підхід до людини, підібрати вагомі доводи та аргументи, які допоможуть їй вийти зі стадії заперечення та усвідомити подальші наслідки захворювання.

Смотрите также:  Контроль точности: выбираем штангенциркуль

Ухваленню добровільного рішення про реабілітацію та госпіталізації сприяє анонімність пропонованого лікування, ознайомлення з умовами проживання. Дізнавшись про відсутність постановки на облік і суспільного розголосу, багато пацієнтів з легкістю погоджуються на проведення терапевтичного курсу.

Допомога наркозалежним

Приватний центр реабілітації надає наркозалежним комплексну допомогу. На початковому етапі проводиться детоксикація, що дозволяє усунути фізичну залежність, швидко та безболісно подолати абстиненцію. Наступний крок – психологічна реабілітація, яка допомагає виявити та усунути причини захворювання, купірувати тягу до вживання наркотиків на рівні підсвідомості.

Соціальна адаптація допомагає людині скорегувати поведінкову модель, відновити втрачені особисті якості та міжособистісні зв’язки, знайти нові корисні навички, які знадобляться в подальшому житті. Фахівці центру «Семь дорог» в Полтаві піклуються про своїх підопічних і після виписки, допомагаючи їм вирішити питання, пов’язані з отриманням освіти, працевлаштуванням, самореалізацією.

Звертайтеся до відділення реабілітаційного центру «Семь дорог» для комплексного лікування наркоманії в Полтаві.