Якісний гігієнічний наповнювач – запорука чистоти та свіжості котячого туалету

Якісний гігієнічний наповнювач – запорука чистоти та свіжості котячого туалету - rdd.media 2023

Поява наповнювачів для котячих туалетів завдала нових стандартiв в галузі чистоти та гігієни. Тепер замість рваних газет та піску власники домашніх тварин можуть використовувати спеціальні сумiшi, які не лише полегшують прибирання лотка, а й блокують неприємні запахи.

Ми пропонуємо недорого купити гігієнічний наповнювач з можливістю доставки по Києву і в будь-який регіон України. Великий вибір наповнювачів різного типу та зручне фасування дозволять підібрати оптимальний варіант за співвідношенням між вартістю та якістю.

Також у нас представлені в широкому асортименті  товари для догляду за тваринами https://auchan.ua/ua/gigiena-i-uhod-dlja-zhivotnyh/ від відомих вітчизняних та зарубіжних брендів.

Основні різновиди гігієнічних наповнювачів та їх особливості

Всі наповнювачі для туалетів домашніх улюбленців можна поділити на три основні категорії відповідно до їх складу:

  • мінеральні;
  • на основi деревини;
  • силікагелеві.

Кожний різновид має свої особливості та нюанси, які необхідно знати перед тим, як вибрати конкретну продукцію.

В основі сумішей з першої групи – глина, бетон або цеоліт. Це мінеральні сполуки, які при взаємодії з рідинами надійно пов’язують їх, утворюючи тверді грудки. Відпрацьований наповнювач легко забирається за допомогою лопаток із спеціальними прорізами. Серед переваг такого матеріалу варто відзначити швидке комкування та простоту у використанні. Один із недоліків – низька ефективність поглинання запахів. Також варто відзначити, що мінеральна суміш сильно припадає пилом і може частково розноситися вихованцями по всій квартирі. Відходи не можна змивати в унітаз, щоб не засмітити систему каналізації.

Гігієнічні склади для туалетів з другої групи виготовляються з відходів деревини та іншої рослинної сировини, що подрібнюється до певної фракції, а потім із цієї маси формуються невеличкі гранули. При контакті з рідиною гранули моментально намокають і розпадаються, утворюючи вологу тирсу. Це дозволяє візуально контролювати якість наповнювача. Серед ключових переваг сумiшей на основі деревних компонентів варто відзначити природне походження та екологічність, а також високу ефективність блокування неприємних запахів. Це найдоступніший вид гігієнічних наповнювачів серед усіх варіантів. Iз недоліків – великi витрати через необхідність частої заміни. Також слід зазначити, що частинки тирси тварини переноситимуть на лапках по всіх кімнатах.

Одним із найкращих наповнювачів є сумiшi на основі силікагелю. Його ключова перевага – високий рівень поглинання вологи. Самі гранули прозорого кольору, іноді із синіми, зеленими чи рожевими вкрапленнями. При контакті з сечею тварини вони набувають жовтуватого відтінку, що дозволяє візуально контролювати стан туалету. Силікагель також моментально блокує запах і не розноситься на лапках. Єдиний нюанс – це дуже висока ціна, але вона повністю виправдана ефективністю наповнювача.